Instalacja systemów alarmowych

Instalacja systemów alarmowych

Od samego początku powstania firmy postanowiliśmy, że podejdziemy do systemów zabezpieczeń bardzo odpowiedzialnie, nie będziemy eksperymentować z cudzym majątkiem i zdrowiem. Postawiliśmy na Polską firmę SATEL serwisujemy i montujemy tylko i wyłącznie  sprzęt tej firmy.
Posiadamy wszystkie potrzebne certyfikaty. Część z nich była ukończona w Gdańsku w siedzibie SATEL, a inne u lokalnych dystrybutorów. Liczne certyfikaty jak i ponad kilkadziesiąt instalacji tylko potwierdzają, że posiadamy potrzebną wiedzę oraz aktywnie uczestniczymy w prezentacjach nowości.
System alarmowy możemy wykonać przewodowo, jak i całkowicie bezprzewodowo. Dobry system to taki, który czuwa gdy śpimy, dlatego dobrym rozwiązaniem jest dodatkowy manipulator, który umożliwia nam włączenie strefy nocnej np. garaż, piwnica. Można się także zabezpieczyć przed włamaniem na śpiocha instalując czujki wykrywające gaz usypiający. Na Twoje życzenie możemy zastosować również dwa hasła standardowe, które używamy na co dzień do obsługi systemu oraz hasło specjalne, które można wykorzystać do rozbrojenia systemu. W razie zagrożenia życia system alarmowy się rozbraja jak zwykle, ale do stacji monitorującej wysyła cichy alarm. Niczego nieświadomy włamywacz nie ma pojęcia, że pomoc jest już w drodze. W zakresie stacji monitorującej współpracujemy z firmą SOLID-jedną z największą firmą w Polsce.
Każda instalacja alarmowa jest inna, więc najlepiej skontaktować się z naszym specjalistą ds. zabezpieczeń.On po poznaniu Twoich potrzeb i wymagań doradzi najlepsze rozwiązanie i wybierze najkorzystniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *